El – Ayak Bakımı

El – Ayak Bakımı

Medikal Manikür ve Pedikür

Tırnak endüstrisi dünyasında teknikler, materyaller ve trendler sürekli değişmekte ve mükemmelleşmektedir, eski usul klasik el–ayak bakımları yerini medikal el–ayak bakımlarına bırakmıştır.

Elektrikli tırnak törpü makinesi ile yapılacak işleme özel seçilen sterilize frezelerle çalışılan, belirli teknik ve pratik bilgi ve birikim dahilinde uygulanan, modern bir çalışma sistemidir.

Doğal Tırnak Üzerine Jel Uygulama ile Tırnak Güçlendirme

Eğer kırılmaya eğilimli, hassas ve ince bir yapıya sahip tırnaklarınız varsa ve uzun ömürlü, bakımlı ve doğal görünümlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Oje uygulamadan önce doğal tırnağınızın üzerine ince bir jel tabakası ile güçlendirme uygulaması yapılarak çok daha dayanıklı tırnaklara sahip olmanız artık mümkün. Kırılmış ve çatlamış doğal tırnaklar, jel tekniği ile kolayca düzeltilebilir. Jel ile şekillendirildikten sonra dilerseniz doğal görünüm korunabilir, dilerseniz de istediğiniz görüntü sağlanabilir.

Jel tekniğiyle güçlendirme yapılan tırnaklar, doğal tırnaklarla birlikte uzar ve doğal tırnağın uzamasından veya suyla sık temasından dolayı tırnak plağından ayrılmaz. Tırnak üzerindeki jeli, soft haliyle ya da tercih ettiğiniz oje ile kullanabilirsiniz.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, renkli jellerin dayanıklılığını ve sıradan ojelerin sadeliğini birleştiren bir malzeme karışımıdır.

Tırnak üzerindeki dayanıklılığı üç, dört hafta kadar sürebilir. Tırnak plağını ağırlaştırmaz çünkü çok ince tabakalarla uygulanır, ince tırnaklar için de uygundur onları güçlendirir, hipoalerjeniktir zararlı madde içermez, kullanımı çok pratiktir.

Sade, renkli, desenli, parlak, mat gibi alternatifler sunar ve bu sayede tırnaklarınız istediğiniz şekilde, her daim bakımlı ve güzel görünür.

Jel Protez Tırnak

Jel tekniğiyle yapılan tırnaklar, diğer yöntemlerle yapılan tırnaklardan çok daha dayanıklıdır, doğal tırnaklarla birlikte uzar, suyla sık temas olsa dahi tırnak plağından ayrılmaz. Kırılmış ve çatlamış doğal tırnaklar, jel tekniği ile kolayca düzeltilebilir. Tırnak uzunluğu ya da şekli sizin talebiniz doğrultusunda belirlenebilir. Dilerseniz doğal görünüm korunabilirken dilerseniz kullanmayı tercih ettiğiniz model oluşturulabilir. 
Merkez:
Gsm:0532 228 33 00

E-posta:info@dilektanrioger.com

Sosyal Medya Hesaplarımız: